Przetestowaliśmy bieżnię w ERGO ARENIE

„Przybyliśymy, widzieliśmy, … jeszcze nie zwyciężyliśmy” – mogą powiedzieć lekkoatleci SKLA, którzy, jako jedni z pierwszych, sprawdzili bieżnię w ERGO ARENIE, przygotowaną na Halowe Mistrzostwa Polski i Halowe Mistrzostwa Świata. Niewykluczone, że właśnie wówczas zwyciężą. Nasi seniorzy wraz z wychowankami ENERGA ATHLETIC CUP wzięli udział w Dniu Otwartym hali na granicy Gdańska i Sopotu.

Świeżutką, posadowioną na trzymetrowej konstrukcji bieżnię, przetestowali m.in. Marta Jeschke, Paulina Borys, Michał Lewandowski i Karolina Tymińska. Nasza wieloboistka poprowadziła do boju VIP-ów, rywalizujących na dystansie 200 m. W tym gronie zobaczyliśmy marszałka województwa pomorskiego – Mieczysława Struka, prezydenta Sopotu – Jacka Karnowskiego, wiceministra rozwoju regionalnego – Pawła Orłowskiego, Leszka Blanika, Izabelę Bełcik i Jakuba Jarosza.

       

Trening w hali przeprowadzili też zawodnicy ENERGA ATHLETIC CUP. Potencjalni następcy naszych gwiazd zapoznali się z nawierzchnią i mogli przy okazji sami poczuć się jak gwiazdy, bo na trybunach pojawiły się tłumy ciekawskich.

Łącznie, w ciągu czterech godzin Dnia Otwartego ERGO ARENY, przewinęło się przez nią 5600 osób.

 

 

 

ergo_12