SKLA na Sopockim Festynie Organizacji Pozarządowych

Co należy zrobić, żeby pójść w ślady Anny Rogowskiej i osiągać wybitne sukcesy? Albo jak aktywizować się ruchowo, korzystając z obiektów Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego? Odpowiedzi na te pytania mieszkańcy naszego miasta znajdą, odwiedzając Miasteczko Lekkoatletyczne, przygotowane przez SKLA. Prezentacja dobrodziejstw oferowanych przez klub odbędzie się w ramach XII Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych w sobotę, 13 września, na Skwerze Kuracyjnym.

Udział naszych zawodników i trenerów w imprezie rozpocznie się paradą sprzed kościoła świętego Jerzego. Trzydziestoosobowa reprezentacja SKLA przemaszeruje w kapeluszach w klubowych barwach, „uzbrojona” w transparenty ENERGA Athletic Cup i Grupy Lotos. W specjalnie zaaranżowanym Miasteczku Lekkoatletycznym będzie okazja spróbować swoich sił na bieżni oraz na skoczni wzwyż, a niewykluczone, że przy okazji – „zarazić” pasją do regularnego treningu na Stadionie Leśnym. Nadarzy się również sposobność do zapoznania się ze sprzętem (dysk, kula, oszczep), który na co dzień służy sopockim lekkoatletom.

O planach startowych i specyfice treningu będzie można porozmawiać z mistrzynią świata z 2009 roku, Anią Rogowską. Do dyspozycji mieszkańców Sopotu pozostaną także nasi szkoleniowcy, którzy zachęcą do uczestnictwa w zajęciach AKTYWNY SOPOT, zainicjowanych przez klub w maju tego roku.

O szczegółach ofert SKLA dla wszystkich mieszkańców naszego kurortu opowiemy podczas prezentacji w Muszli Koncertowej. Zatem przybywajcie do klubowego Miasteczka Lekkoatletycznego, o wszystkim Wam opowiemy na miejscu. Na Skwerze Kuracyjnym będziemy dla Was w sobotę, 13 września od godziny 12 do 16. Serdecznie zapraszamy

 

DSCF7500