Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY

Jerzy Smolarek, dyrektor Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego zaprasza mieszkańców Sopotu na PIKNIK RODZINNY – festyn na Stadionie Leśnym dla wszystkich, którzy nie stronią od ruchu i chcą żyć aktywnie.

W imprezie SKLA każdy – od berbecia po seniora i bez względu na poziom sprawności – znajdzie dla siebie coś ciekawego i pożytecznego. Obiekt zostanie podzielony na trzy strefy: sportową, prozdrowotną i rozrywkową. W pierwszej z nich przewidziano m.in. zajęcia fitness, test Coopera, rzutowe treningi z weteranami, a o cyklicznych zajęciach, organizowanych przez sopocki klub przypomni się ekipa z programu AKTYWNY SOPOT.

Atrakcji nie zabraknie także w strefie zdrowotnej, gdzie praktycznymi poradami w kwestiach szkoleniowych uczestnikom pikniku będą służycćtrenerzy SKLA, a ponadto możliwe stanie się zasięgnięcie wskazówek zdrowego trybu życia w ogóle.

Powodów do narzekania nie powinni mieć również najmłodsi piknikowicze. Przejażdżka na kucykach, miasteczko lekkoatletyczne ENERGA Athletic Cup, które da szansę przetestowania tartanu, a niewykluczone, że także – złapania bakcyla „królowej sportu”, kącik dziecięcy w piaskownicy, malowanie twarzy czy spacer na szczudłach – organizatorzy przygotowali zestaw, gwarantujący maluchom niezapomniane wrażenia. O nudzie nie ma mowy!

PIKNIK RODZINNY rozpocznie się w niedzielę, 21 września na Stadionie Leśnym w Sopocie. Startujemy o godzinie 11.

Imprezę organizuje Sopocki Klub Lekkoatletyczny, a partnerami są: Grupa ENERGA i Grupa Lotos. Partner wspierający – Miasto Sopot.

Piknik rodzinny