Wielkie sąsiedzkie grillowanie w niedzielę

Ostatnie „Wielkie sąsiedzkie grillowanie” już w niedzielę na sopockim Stadionie Leśnym. Oprócz tradycyjnie sportowych atrakcji, przewidzieliśmy także coś dla podniebienia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Trójmiasta.

Stadion zostanie podzielony na trzy strefy: sportową, zdrowotną i gastronomiczną. Spektrum bardzo szerokie – od uciech dla maluchów po porady dla Seniorów. Pojawi się możliwość przejażdżki kucami, skoków na trampolinie, będziemy też na Was czekali z lekkoatletycznym Miasteczkiem ENERGA Athletic Cup, a dla dorosłych Fabryka Dobrej Formy pod kierunkiem trenera personalnego i program Aktywny Sopot. Uchylamy jedynie rąbka tajemnicy, resztę wrażeń zapewniamy na obiekcie.

Zaspokoimy również potrzeby tych z Państwa, którzy zechcą sprawdzić, na jaki wysiłek fizyczny mogą sobie pozwolić. Stąd badania poziomu cukru, ciśnienia, dwutlenku węgla, a także biomechaniki stopy na specjalistycznej bieżni z kamerą, wreszcie – prześwietlenie składu masy ciała.

Po wytężonym wysiłku pora na odprężenie w strefie gastronomicznej, gdzie przewiedzieliśmy grillowanie i obecność food trucków.

Startujemy w niedzielę 11 października o godz. 11. Pogoda zamówiona :) W imieniu Dyrektora Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, Jerzego Smolarka – SERDECZNIE ZAPRASZAMY

grillowanie