Przeżyliśmy oblężenie na molo

Cztery godziny nie wystarczyły do zaspokojenia ciekawości wszystkich chętnych. Możliwośc przebiegnięcia się na prawdziwym lekkoatletycznym tartanie, na niziutkich płotkach, do tego z pomiarem czasu. Z głównej atrakcji Miasteczka Lekkoatletycznego, przygotowanej przez organizatorów Halowych Mistrzostw Świata 2014 i Sopocki Klub Lekkoatletyczny skorzystało ponad 700 osób!

Oprócz spróbowania swoich sił na bieżni, była też okazja do rozmowy z czołowymi zawodnikami SKLA, którzy są naszymi nadziejami na Halowe Mistrzostwa Świata, które w 2014 roku odbedą się w Ergo Arenie: Karoliną Tymińską, Anną Rogowską, Pauliną Borys i Patrykiem Dobkiem.
Uczestnicy konkursu wiedzy o „królowej sportu” otrzymali vouchery na zaplanowane na trzecią dekadę lutego Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce, które jako próbe generalną przed światowym czempionatem przeprowadzi Ergo Arena.
Dodajmy jeszcze, że jak ryba w wodzie, w roli konferansjera, z mikrofonem w ręku, czuł się trener młodzieży w naszym klubie, Paweł Andrzejczak. Drżyj, konkurencjo!

skla_molo