Piknik i nabór na Stadionie Leśnym

Najbliższą niedzielę prosimy zarezerwować na piknik rodzinny, który odbędzie się na Stadionie Leśnym w Sopocie. Będzie zdrowo, sportowo i smacznie. Dzień wcześniej zapraszamy na naborowe zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży.

Piknik rodzinny pod nazwą „Wielkie sąsiedzkie grillowanie” jest doskonałą propozycją na niedzielny pobyt na świeżym powietrzu dla mieszkańców Sopotu i całego Trójmiasta. W strefie zdrowotnej zapewniamy możliwość badań poziomu ciśnienia, cukru i pomiaru komponentów masy ciała, w gastronomicznej – m.in. ognisko i jedzenie z food trucków i wreszcie w strefie sportowej – mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, średnich i starszych wiekiem. Jak zwykle szykujemy namiastkę „królowej sportu” w postaci Miasteczka Energa Athletic Cup. Z przednią zabawą startujemy w niedzielę, 18 września o godzinie 11.

Uzdolnione wokalnie osoby – bez względu na wiek – zachęcamy do udziału w II Konkursie Pisoenki Polskiej. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przygotowania dwóch utworów w języku polskim i dostarczenia podkładu muzycznego na jednym z dwóch nośników: płycie CD lub pen-drive’ie.

Dzień wcześniej,w sobotę, rekrutujemy na zajęcia lekkoatletyczne. Wystarczy zameldować się na Stadionie Leśnym o godzinie 12, pokazać próbkę swoich możliwości, a w konsekwencji – być może pójść w ślady sław Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, takich jak choćby Anna Rogowska.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

piknik