„Brązowa” Steć

Patrycja Steć z brązowym medalem Mistrzostw Polski Młodzików w wieloboju! W zawodach, rozegranych w Słubicach uczestniczka programu Energa Athletic Cup i wychowanka trenera Piotra Michałka, spisała się na medal podwójnie: oprócz podium, poprawiła też swój rekord życiowy.

Utalentowana zawodniczka Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego nowe „życiówki’ ustanowiła w trzech konkurencjach pięcioboju: biegi na 80 metrów przez płotki, w pchnięciu kulą, biegu na 600 metrów, a w w konkursie skoku wzwyż, od którego zaczynała swoją przygodę z lekkoatletyką – wyrównała rekord życiowy, pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 1.60 m. – Choć Patrycja spisała się bardzo dobrze, jestem przekonany, że stać ją na więcej. W konczącym rywalizację w pięcioboju biegu dała z siebie wszystko, ale ten element pozostawia najwięcej do życzenia – uważa trener-koordynator Energa Athletic Cup, Paweł Andrzejczak.

W Mistrzostwach Polski Młodzików, rozegranych w Słubicach jako Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, wystartowała „czwórka” reprezentatek SKLA. Oprócz Patrycji Steć, również Emilia Mikszuta, Alicja Stój i Zuzanna Rożeńska.

 

slubice