ANNA ROGOWSKA urodziła bliźniaki. Nasza znakomita tyczkarka została mamą dwóch chłopców.

Świat jest Wasz, moi dzielni Chłopcy! ❤️❤️ – napisała na Instagramie brązowa medalistka olimpijska z Aten. Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym uwieczniła rączkę jego z synów. Pod uroczą fotografią posypały się liczne gratulacje dla Rogowskiej i jej męża Jacka Torlińskiego.

O tym, że Anna Rogowska jest w ciąży, dowiedzieliśmy się na początku lipca, kiedy to była sportsmenka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się wyraźnie zaokrąglony brzuch. – Kiedy miłość nie dzieli się, a mnoży ❤ Podekscytowana? Jak nigdy w życiu!!! – zdradziła wtedy fanom. Miesiąc później oznajmiła, że spodziewa się bliźniaków. Oczekując na narodziny dzieci, mistrzyni świata z 2009 roku chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, na których widać było coraz większy brzuch.

Anna Rogowska na swoim koncie ma brązowy medal igrzysk olimpijskich (Ateny 2004), złoto mistrzostw świata (Berlin 2009) oraz dwa medale halowych mistrzostw świata (srebro – Moskwa 2006, brąz – Doha 2010). W swojej karierze lekkoatletka zdobyła też cztery medale halowych mistrzostw Europy (złoto – Paryż 2011, srebro – Madryt 2005 i Goeteborg 2013, brąz – Birmingham 2007). Nieraz triumfowała również na mistrzostwach Polski oraz halowych mistrzostwach kraju. Jej rekord na otwartym stadionie to 4,83 m, natomiast w hali 4,85 m.

W 2006 roku Rogowska wyszła za mąż za swojego trenera Jacka Torlińskiego, z którym później kontynuowała treningi. W lutym 2015 roku ogłosiła zakończenie sportowej kariery.

Rogowska